20 Dakika ile Etkin Öğrenme

DÖYS ile öğretmenler, öğrenme süreçlerini çok daha özel ve verimli hale getirebilirler.

Maksimum odaklanma sürelerine göre hazırlanmış Dakika Öğrenme Yönetim Sistemi – DÖYS ile öğretmenler, öğrenme süreçlerini çok daha özel ve verimli hale getirebilirler. Ders ajandası ile dijital öğrenme, ödevlendirme, sınav faaliyetlerini programlayarak içerikleri gerek birey gerekse sınıf düzeyinde öğrencilerine ulaştırabilir ve takibini yapabilirler.

“D-Kitap” Dakika akıllı tahta ve dijital kitap uygulaması ile öğretmenin dijital deneyimi özelleştirmesini sağlar. Öğretmenin özgün, kendine ait anlatımı yaratmasına imkan sağlayan butonlar içerir. Öğretmen butonları kullanarak dersinin çerçevesini kendisi çizmiş olur. Bu butonlar sayesinde öğretmen istediği kadar ayrıntıya inerek daha fazla örnek çözebilir.

Öğretmen, Dakika Yayınlarının yeni bir uygulaması olan butonları kullanarak dersinin kapsamını kendi çizer, dilediği kadar detaylandırıp örneklendirebilir.

Butonlar öğretmenin kendine has anlatım yaratmasına olanak sağlayan, dersi kendi çerçevesinde düzenleyebileceği butonlardır. Butonlar, Z-Kitabımızın içeriğinde tasarladığımız, yeni bir uygulamadır. Bu butonlar Z-Kitaplarda ihtiyaca göre sağa ve sola yerleştirilebilir.