Hakkımızda

Dakika Yayınları bir Karekök Grubu markasıdır.

Öğrencileri derslere motive etmek ve merkezî sınavlara hazırlamak özenli bir çalışma, dikkatli bir planlama gerektirir. Plan hazırlamanın temel işlevi, öğretim programlarında yer alan tüm ögelerin karşılıklı etkileşim içerisinde bir bütün olarak işe koşularak arzu edilen amaçlara ulaşılmasının sağlanmasıdır. Bu da ancak uzman kadrolarla gerçekleştirilebilir. Yayınevimizin uzman kadrosu tam da bu amaçla sizlere sistemli bir eğitim modeli sunan Dakika Yayınları kurumsal ürünlerini ortaya çıkarmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

Yayınevimizin ürünleri hazırlanırken öğretmen planlamasına destek sunmak, öğrenci ihtiyaçlarını belirlemek temel motivasyonumuz olmuştur. Ürünlerimiz hazırlanırken MEB müfredatında yer alan tüm kazanımlar tam anlamıyla taranmış ve bu kazanımlara uygun etkinlikler ortaya çıkarılmıştır. Kazanımların sınırları tespit edilmiştir. Merkezi sınavlarda çıkan soruların, konu ve soru dağılımları dikkatlice incelenmiş, analizleri titizlikle yapılmıştır. Ürünler, detaylı bir ekip çalışması ile sıkıcılık ve tekdüzelikten uzak bir anlatım benimsenerek sunulmuştur.

Çağın gerekliliği olan teknoloji kullanımı ürünlerimizin de önemli bir parçası hâline gelmiştir. Ürünlerimiz zengin dijital içeriği ile sunulmuştur. Ürünlerimiz ve sistemimiz teknolojiye tamamen entegre edilmiş fakat sadece teknolojik kısmı ile sunulmamıştır. Bu hâliyle hibrit bir eğitim modeli sunmaktadır. Kapsamlı ve titiz bir çalışma sonucu oluşturduğumuz ürünlerimizi siz eğitim paydaşlarımızın beğenisine sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Tüm öğretmen ve öğrencilerimizin yararına olması dileğiyle iyi bir öğretim dönemi dileriz.